Skrydis verslo klase šiek tiek skiriasi nuo skrydžio ekonomine klase. Šie patarimai pravers, jei ruošiatės skristi verslo klase.

Nepamirškite mandagumo

Atminkite, jog aptarnaujantis personalas stengiasi kuo geriau aptarnauti verslo klasės keleivius, tad  ir jūs būkite mandagūs, o skrydžiui pasibaigus – padėkoti aptarnaujančiam personalui už aptarnavimą. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie keleivių agentus – jie stengiasi savo darbą atlikti kuo geriau, tad padėkokite už atliktą darbą. Jei iškilo kokių nors nesklandumų, būkite kantrūs ir išspręskite juos gražiai, nekaltindami aptarnaujančio personalo.

Neimkite daug daiktų

Dažniausiai, žmonės keliaujantys verslo klase, kelionėje užtrunka keletą dienų, tad nebūtina pasiimti su savimi daug daiktų. Atidžiai apgalvokite ko jums prireiks kelionės metu – gali būti, jog visi reikalingi daiktai puikiai tilps tik į rankinį bagažą.

Verslo klasė – atitinkamas viešbutis

Jei jau skrendate verslo klase, tai ir viešbutis turi būti atitinkamas. Norėdami itin kokybiško, verslo žmonių poreikius atitinkančio aptarnavimo, rinkitės verslo klasės viešbutį.

Svarbiausi daiktai – kartu su jumis

Visus svarbiausius daiktus, kurių gali reikia darbui, turėkite su savimi. Tas pats pasakytina ir apie dokumentus, juos ne tik turėkite su savimi, bet ir pasidarykite kopijas.

Pasirūpinkite veikla

Jei skrydis truks ne vieną valandą, pasirūpinkite tinkama veikla. Skrydžio metu galite tvarkyti darbo reikalus arba išnaudoti tą laiką poilsiui bei pramogoms.

Įsigykite lojalumo korteles

Kaip žinia, skraidyti verslo klase nėra labai pigu, tad norėdami skirti mažiau išlaidų kelionėms, įsigyti skrydžių bendrovių siūlomas nuolaidų ar lojalumo programos korteles.