Pigus skrydis – puikus pasirinkimas tiems, kurie negali gyventi be kelionių ir vos tik grįžę iš vieno pasaulio kampelio, planuoja kur vyks sekantį kartą. Tačiau kaip užsisakyti pigų skrydį? Ką daryti, kad išleista už bilietą suma būtų kuo mažesnė. Atkreipkite dėmesį į šias gudrybes.

Paskutinė minutė

Paskutinės minutės pasiūlymai gali tapti puikia proga įsigyti bilietą, į norimą nuvykti šalį, kur kas pigiau. Skrydžių bendrovės, norėdamos skraidinti pilnus lėktuvus keleivių labai dažnai sumažina bilietų kainas. Kaip žinia, paskutinės minutės pasiūlymų metu, bilietų būna likę labai nedaug, tad vos tik gavę patrauklų paskutinės minutės pasiūlymą, nieko nelaukite ir įsigykite bilietą.

Keliauti antradieniais – pigiausia

Kaip teigia kelionių ekspertai, skrydžiai pigiausi būna antradieniais. Taigi, jei jūs nesate suplanavę konkrečios išvykimo datos, peržvelkite kokios bilietų kainos yra siūlomos, kuomet išvykimas yra antradieniais – gali būti, jog rasite ypač patrauklių pasiūlymų.

Užsakinėkite bilietus ankstų trečiadienio rytą

Kelionių ekspertai duoda dar vieną patarimą – itin pigiai bilietus galima užsisakyti trečiadieniais, anksti ryte (maždaug 3 val. ryto) savo kompiuterių ekranuose galite išvysti ypač žemas bilietų kainas.

Užsisakykite naujienlaiškius

Naujienlaiškiai yra puiki priemonė norint sužinoti apie žemas bilietų kainas. Užsisakykite skrydžių bendrovių reguliariai siunčiamus naujienlaiškius tiesiai į savo elektroninio pašto dėžutę, kurie jie jums nekainuos nė cento ir būsite vienas pirmųjų, sužinojusių apie žemiausias bilietų kainas. Verta pabrėžti ir tai, jog asmenys, kurie gauna naujienlaiškius sužino ne tik apie žemiausias bilietų kainas, bet ir apie visas naujoves, kurias siūlo skrydžių bendrovės.

Lyginkite kainas

Dar vienas būdas kaip įsigyti kuo pigesnį bilietą – kainų palyginimas.  Lyginkite įvairių skrydžių bendrovių siūlomas kainas  -taps akivaizdu, kuris pasiūlymas yra naudingesnis jūsų kišenei.

Bilietų kainas tikrinkite keletą dienų iš eilės

Išsirinkę vietovę į kurią vykti, neskubėkite užsisakinėti bilietų. Būtų puiku, jei rastumėte laiko patikrinti bilietų kainas keletą dienų iš eilės – jų kainos gali skirtis, o jūs turėsite galimybę pasirinkti vieną iš kelių variantų.

Bilietus pirkite internetu

Bilietas, įsigytas internetu, dažniausiai kainuoja pigiau, nei pirktas kelionių agentūroje, tad tikrai sutaupysite keletą litų, kuriuos galėsite išleisti kelionės metu kitiems tikslams. Yra ir dar viena priežastis, kodėl verta bilietą pirkti internetu – sutaupysite laiko ir bilietą į bet kurį pasaulio kampelį galėsite įsigyti net neišeidami iš namų.

Įsigykite bilietą likus maždaug 6 savaitėms iki kelionės

Kaip rodo tyrimas, bilietus geriausia įsigyti iki kelionės likus 6 savaitėms – likus mažiau laiko, bilietai pabrangsta. Puiku, jei planuojate atostogas –  jas galite pradėti planuoti prieš pusmetį ar dar ilgesnį laiko tarpą ir iš karto įsigyti kelionės bilietą, žema bilieto kaina jus tikrai nudžiugins.

Skriskite anksti ryte

Pastebėta, jog rytiniai bei popietiniai skrydžiai yra nežymiai pigesni nei vakaro skrydžiai. Tad jei  norėtume mažiau mokėti už bilietą – skriskite ryte arba po pietų.

Tapkite nuolatiniu skrydžių bendrovės klientu

Jei tenka dažnai keliauti, tuomet tapkite pasirinktos skrydžių bendrovės lojalumo programos nariu ar įsigykite nuolaidų kortelę. Šios priemonės tikrai padės sutaupyti.

Patikrinkite skrydžių bendrovių profilius socialiniuose tinkluose

Norėdamos parduoti kuo daugiau bilietų, skrydžių bendrovės apie žemas bilietų kainas dažnai praneša savo socialinių tinklų profiliuose, tad laikas nuo laiko užsukite į juos – tikrai rasite dėmesio vertų pasiūlymų.

Išbandykite 24 valandų taisyklę

Norėdami įsigyti bilietą kuo pigiau, išbandykite 24 valandų taisyklę. Tai reiškia, jog galite įsigyti bilietą, tačiau jei per nepraėjus parai bilieto kaina pasikeis, galėsite paskambinti į skrydžių bendrovės atstovybę ir pakeisti skrydžio datą – už tai jums nebus taikomos jokio sankcijos.