Norite pigiai nuskristi į pasirinktą šalį, tačiau nežinote kaip tai padaryti? Galima rasti daug patarimų, apie tai, kaip ir kada galima užsisakyti pigius skrydžius. Tačiau šį kartą pakalbėsime apie tai, kur galima pigių skrydžių pasiūlymų. Pristatysime svetaines, kuriose slepiasi ypač patrauklūs pasiūlymai.

travelsupermarket.com

Šioje svetainėje galite rasti puikių skrydžių pasiūlymų, o taip pat užsisakyti nakvynę viešbučiuose ar išsinuomoti automobilį. Kalbant apie skrydžius, būtina nurodyti datas, pasirinkti oro uostus bei pateikti dar keletą reikalingų parametrų ir per keliolika sekundžių pamatysite geriausius pasiūlymus. Taip pat galite užsisakyti ir nemokamus naujienlaiškius, kuriais būsite informuoti apie geriausius pasiūlymus. Verta paminėti ir tai, jog ši portalas yra naudingiausias tiems, kuriems išvykimą planuoja iš Jungtinės Karalystės oro uostų.

skyscanner.net

Tai ypač populiari, turistų iš viso pasaulio mėgstama internetinė svetainė, kurioje galite nebrangiai užsisakyti kelionės bilietą, išsirinkti viešbutį nakvynei bei išsinuomoti automobilį. Pateikę reikiamus duomenis, sužinosite mažiausias bilietų kainas į savo pasirinktą, kurie bus atrinkti iš kelių šimtų oro bendrovių pasiūlymų, o taip pat yra galimybė palyginti skrydžių kainas.

kelkoo.co.uk

Šiame internetiniame portale galite įsigyti įvairiausių daiktų, reikalingų buičiai. Ne išimtis – ir kelionės bilietas. Gali užsisakyti vien tik kelionės bilietą ar nakvynę viešbutyje, o taip pat įsigyti ir visą kelionės paketą.

kayak.co.uk

Šis internetinis puslapis gali pasiūlyti viską, ko gali prireikti turistui: lėktuvo bilietus, nakvynę viešbutyje, automobilių nuomą ar visą kelionės paketą. Taip pat šiame internetinėje puslapyje galite pasinaudoti įvairiomis programėlėmis, kurių dėka bus lengviau suplanuoti kelionę.

opodo.co.uk

Internetinė svetainė siūlo įsigyti lėktuvo bilietų, užsisakyti nakvynę viešbutyje ar išsinuomoti automobilį, įsigyti visą kelionės paketą ar kruizinę kelionę. Norėdami pirmieji sužinoti apie geriausius pasiūlymus, galite užsisakyti naujienlaiškius.

expedia.co.uk

Ši internetinė svetainė, kaip ir kitos anksčiau išvardintos internetinės svetainės, siūlo pigius lėktuvo bilietus bei kitas paslaugas: nakvynę viešbutyje, automobilių nuomą bei visą kelionės paketą. Taip pat šiame internetiniame puslapyje galite rasti naudingos informacijos apie lankytinus vietas, įžymius objektus.

ebookers.com

Šioje internetinėje svetainėje rasite ne tik pigių lėktuvų bilietų ar viešbučių nakvynių, bet ir specialių pasiūlymų savaitgalio išvykoms ar šventiniam laikotarpiui, o  vos tik užsukę į internetinę svetainę pamatysite geriausius tos dienos pasiūlymus.