Skrydžiai, turint vien tik rankinį bagažą yra labai populiarūs, viena svarbiausių tokio populiarumo priežasčių – nedidelės skrydžių kainos, skrendant vien tik su rankiniu bagažu. Viena vertus, skrydis su rankiniu bagažu turi daug privalumų (maža kaina, nereikia laukti lagamino, bijoti, jog jis pasimes ir pan.), tačiau kita vertus skrydis su rankiniu bagažu gali sukelti ir šiokių tokių sunkumų, kadangi keliautojai dažnai negali nuspręsti, kuriuos daiktus verta pasiimti, o kuriuos ne. Kad ir jums nekiltų problemų, sprendžiant kokie daiktai turėtų būti jūsų rankiniame bagaže – perskaitykite šį straipsnį, kuriame aptarsime kokie daiktai turėtų būti su jumis rankiniame bagaže (tuo atveju, jei tai yra vienintelis jūsų bagažas).

Higienos reikmenys

Higienos reikmenys – tai bene patys svarbiausi daiktai, kurie turi būti jūsų bagaže. Žinoma, jei neturite daug vietos, neimkite daug higienos reikmenų, pakaks dantų pastos, šepetėlio, kremo, sausų bei drėgnų servetėlių – šios priemonės tikrai neužims daug vietos, o kitus higienos reikmenis galėsite įsigyti jau atvykę.

Vaistai

Jei jūsų išvyka neilga – neimkite daug vaistų, pakaks pagrindinių vaistų nuo galvos, dantų skausmo, karščiavimo, apsinuodijimo. Nepamirškite su savimi pasiimti ir medicininių pleistrų, kurie pravers susižeidus ar atsiradus nuospaudai. Jei vartojate vitaminus ar maisto papildus, pasiimkite ir juos, kad organizmas gautų kasdieninę reikalingų medžiagų normą (išvykus į kelionę yra ypač svarbu, kad organizmas būtų aprūpintas reikalingomis medžiagomis).

Priemonės odai

Nepamirškite odos priežiūros priemonių, kelionės metu svarbu atgaivinti odą.

Užrašų knygutė bei parkeris

Jūsų rankiniame bagaže turėtų būti ir parkeris su užrašų knygute, kad bet kuriuo metu galėtumėte užsirašyti naudingą informaciją.

Vietovės žemėlapis, miesto planas, žodynas, svarbių įstaigų adresai

Rankiniame bagaže su savimi turėkite ir vietovės į kurią skrendate žemėlapį, miesto, kuriame lankysitės, planą, svarbių įstaigų adresus ir jei reikia – tos šalies kalbos žodyną. Šie svarbūs kelioniniai atributai neleis jums pasimesti, jausitės saugesni, jei su savimi turėsite svarbią informaciją.

Fotoaparatas arba kamera

Nesvarbu koks jūsų kelionės tikslas – pailsėti svetimoje šalyje ar pasisvečiuoti pas gimines, tikrai bus tokių situacijų, kurių metu norėsite užfiksuoti vieną ar kitą kadrą, tad fotoaparatas arba kamera būtinai turi atsidurti jūsų rankiniame bagaže.

Daiktai, atsižvelgiant į jūsų kelionės tikslą

Be visų išvardintų daiktų, jūsų kelioniniame krepšyje turėtų būti ir daiktai, kurių paskirtis priklausys nuo jūsų kelionės tikslo: pavyzdžiui, jei vykstate verslo reikalais, jums gali prireikti ir nešiojamojo kompiuterio, darbui reikalingų priemonių, o jei ruošiatės gerai pailsėti – nepamirškite ir akinių nuo saulės, galvos apdangalų, patogios avalynės ir pan.

Kelionės dokumentai bei pinigai

Kelionės dokumentai bei pinigai yra svarbiausias rankinio bagažo atributas. Kad jaustumėtės saugiai, galite pasidaryti svarbių dokumentų kopijas. Pinigų nepatariama laikyti vienoje vietoje – suskirstykite juos dalimis ir laikykite skirtingose vietose.

Na, o pabaigai vienas patarimas, priminsiantis, jog ne visus daiktus galite turėti su savimi rankiniame bagaže – ruošdamiesi kelionei, internete patikrinkite, kokių  daiktų skrydžių bendrovė iš kurios įsigijote bilietą, neleidžia turėti rankiniame bagaže.